Aktualności

Za nami Warszawski Salon Maturzystów

Zdjęcie studentów stojących przy stoisku PW na targach

8 i 9 września 2022 roku promowaliśmy naszą Uczelnię podczas targów, które odbywały się w Szkole Głównej Handlowej. Zajęliśmy się organizacją i promocją udziału PW w tym wydarzeniu. Wsparciem byli dla nas studenci i pracownicy innych jednostek.

Z kim spotkamy się na Warszawskim Salonie Maturzystów?

Grafika przedstawiająca oko

Spotkania na żywo wróciły na dobre, więc wróciła też stacjonarna formuła Salonów Maturzystów. 8 i 9 września (godz. 9.00-15.00) będziemy promować naszą Politechnikę w Warszawie, w Szkole Głównej Handlowej. Tradycyjnie zajęliśmy się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi.

Rozmowy o promocji PW

Zdjęcie ze spotkania na temat promocji PW

Tematy związane z budowaniem wizerunku Politechniki wywołują żywe zainteresowanie naszej społeczności. Żeby skutecznie prezentować Uczelnię i jej dokonania, potrzeba pomysłów, czasu, pieniędzy, a także współpracy. Dlatego 21 czerwca 2022 roku zorganizowaliśmy spotkanie z osobami, które zajmują się komunikacją i promocją na Wydziałach i w innych jednostkach PW.

Dziękujemy za udział w konferencji Perspektywy Women in Tech Summit

Zdjęcie ludzi rozmawiających na stanowisku PW

Nasza Uczelnia była jednym z partnerów wydarzenia, które odbyło się 7 i 8 czerwca warszawskiej hali EXPO i online. Zajęliśmy się organizacją udziału PW w tym konferencji.

Będziemy na konferencji Perspektywy Women in Tech Summit

Grafika konferencji Perspektywy Women in Tech Summit

Przedstawiciele nauki i biznesu z Polski i ze świata spotkają się, by rozmawiać o aktualnych wyzwaniach technologicznych, zdobywać wiedzę i wzajemnie się inspirować. Nasza Uczelnia jest jednym z partnerów wydarzenia. Zapraszamy 7 i 8 czerwca na stanowiska PW - w warszawskiej hali EXPO i online. Jesteśmy odpowiedzialni za zorganizowanie udziału PW w tym wydarzeniu.

Drzwi Otwarte 2022 przeszły do historii

Zdjęcie ludzi w Gmachu Głównym podczas Drzwi Otwartych PW 2022

Cztery strefy, setki rozmów, tysiące zwiedzających - tak w skrócie możemy podsumować tegoroczne Drzwi Otwarte. Wróciliśmy do stacjonarnej formy tego wydarzenia i to wróciliśmy z przytupem.

Tę Noc Muzeów na PW zapamiętamy na długo

Zdjęcie ze zwiedzania świetlika

Spacery, pokazy, prezentacje, wykłady, wystawy, warsztaty... 14 maja Politechnikę odwiedziły prawdziwe tłumy gości. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszych atrakcji.

Organizujemy Noc Muzeów na PW

Grafika zapowiadająca Noc Muzeów na PW

Jak wyglądają zakamarki PW niedostępne na co dzień? Gdzie najczęściej można spotkać naszych rektorów? Czy w świecie inżynierów jest miejsce na zabawę? Żądnych wiedzy i naukowych przygód zapraszamy na Politechnikę wieczorem 14 maja. Dajcie się zaskoczyć!

Salon Edukacyjny Perspektyw za nami

Zdjęcie studentów PW i kandydata na studia podczas rozmowy na stanowisku PW

Cieszymy się, że po ponad 2 latach pandemicznej przerwy ponownie spotkaliśmy się na stacjonarnych targach edukacyjnych.

Zapraszamy na Salon Edukacyjny Perspektyw

Grafika przedstawiająca oko

Po długiej przerwie znowu mamy okazję zobaczyć się z kandydatami na żywo. Organizujemy udział naszej Uczelni w targach, które odbędą się w najbliższy piątek i sobotę (22-23 kwietnia) w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Dziękujemy za udział w akcji "Dziewczyny na politechniki!" na PW

Grafika przedstawiająca bohaterki spotkania w ramach akcji "Dziewczyny na politechniki!"

Politechnika to męski świat? Wirtualne spotkanie z wyjątkowymi kobietami z PW były okazją, żeby przekonać się, że to przede wszystkim świat ludzi utalentowanych, kreatywnych i zdeterminowanych.

Dziewczyny na politechniki!

Grafika przedstawiająca bohaterki spotkania w ramach akcji "Dziewczyny na politechniki!"

Zapraszamy na wirtualne spotkanie z wyjątkowymi kobietami z PW, które opowiedzą o tym, co robią na PW i odpowiedzą na pytania.

Przed nami Drzwi Otwarte PW

Grafika Drzwi Otwartych

Jak wiosna, to… Drzwi Otwarte! W tym roku wracamy do formuły stacjonarnej – z radością zapraszamy do Gmachu Głównego i na kampus PW. Widzimy się w sobotę 28 maja od 10:00 do 16:00.

Za nami Kiermasz Świąteczny PW 2021

Zdjęcie z Kiermaszu Świątecznego PW 2021

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu i włączyli się w kwestę na rzecz Stypendium pod choinkę dla naszych zdolnych studentów i doktorantów. Dzięki hojności naszych darczyńców zebraliśmy 27 420,60 zł.

Znamy nazwiska laureatów Stypendium pod choinkę

Zdjęcie laureatów Stypendium pod choinkę 2021

Dziewięcioro wyjątkowych studentów i doktorantów PW otrzymało wyróżnienia za ponadprzeciętną aktywność, promowanie Politechniki i popularyzowanie nauki. Tegorocznych stypendystów poznaliśmy podczas pierwszego dnia Kiermaszu Świątecznego PW. Nagrody laureatom wręczyli prof. Krzysztof Zaremba, Rektor PW oraz prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich.

Świąteczna iluminacja PW

Zdjęcie świątecznej iluminacji na Gmachu Głównym PW

Na Politechnice Warszawskiej mamy już okres świąteczny. Gdyby ktoś miał w tym względzie jakiekolwiek wątpliwości, to iluminacja na Gmachu Głównym wnet powinna je rozwiać!

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Grafika zapowiadająca Kiermasz Świąteczny PW

W tym roku powracamy do szczególnej tradycji, która podbiła serca naszej społeczności - jarmarku świątecznego przed Gmachem Głównym PW. Wszystkich studentów, pracowników, a także mieszkańców zapraszamy 2 i 3 grudnia na Plac Politechniki!

Zbieramy zgłoszenia do Stypendium pod choinkę

Grafika Stypendium pod choinkę 2021

To specjalne wyróżnienie dla studentów i doktorantów z Politechniki Warszawskiej, którzy szczególnie aktywnie promują naszą Uczelnię. Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada.

Nowa odsłona strony internetowej PW

Zdjęcie osób siedzących w Gmachu Główym pochylonych nad komputerem

Przez kilka ostatnich miesięcy wspólnie z Centrum Informatyzacji pracowaliśmy nad nowym wyglądem strony www Politechniki Warszawskiej.

Witamy w nowym biurze!

Zdjęcie drzwi z przywieszoną tabliczką "Zmiana"

Od 1 sierpnia sprawami związanymi z kreowaniem wizerunku Politechniki Warszawskiej i jej marki zajmuje się Biuro Komunikacji i Promocji. To nowa jednostka na naszej Uczelni.

Filmowe powitanie wakacji

Zdjęcie z kina samochodowego na PW

Za nami kino samochodowe na PW. 25 czerwca 2021 roku parking BIS II między Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych a Wydziałem Inżynierii Lądowej zamienił się w idealną przestrzeń dla miłośników filmów. Na placu stanął duży ekran, na którym wyświetliliśmy nominowany do Oscara obraz „Ukryte działania”.

Zapraszamy na kino samochodowe na PW

Grafika reklamująca kino samochodowe na PW

Organizujemy wydarzenie dla zmotoryzowanych fanów kina – 25 czerwca 2021 roku na parking BIS II między Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych a Wydziałem Inżynierii Lądowej PW – na dużym ekranie wyświetlimy nominowany do Oscara film „Ukryte działania”.

Dziękujemy za udział w Women in Tech Days

Grafika wydarzenia Women in Tech Days

Za nami festiwal online przygotowany z myślą o kobietach, które planują lub chcą rozwijać swoją karierę w świecie nowoczesnych technologii. Politechnika Warszawska była partnerem wydarzenia i wzięła w nim udział. Odpowiadaliśmy za szczegóły tego uczestnictwa.

Zapraszamy na Women in Tech Days

Grafika wydarzenia Women in Tech Days

Przed nami festiwal online przygotowany z myślą o kobietach, które planują lub chcą rozwijać swoją karierę w świecie nowoczesnych technologii. Politechnika Warszawska bierze udział w wydarzeniu, a my odpowiadamy za szczegóły tego uczestnictwa. Spotkania odbędą się 25 i 26 maja 2021 roku. 

Wzięliśmy udział w Nocy Muzeów 2021

Zdjęcie przedstawiające Kampus Centralny PW z lotu ptaka

Dziękujemy za udział w tegorocznej - wyjątkowej, bo wirtualnej - Nocy Muzeów na PW. Mimo że nie spotkaliśmy się na naszym Kampusie, za sprawą przygotowanych materiałów można było przenieść się na moment w mury Politechniki.