Międzynarodowy Salon Edukacyjny za nami

Zdjęcie ulotek na stojaku podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego

Salon odbył się 10 i 11 marca 2023 roku w warszawskiej hali EXPO XXI

Pytania, podpowiedzi, porady, opowieści, dużo ludzi i jeszcze więcej pozytywnej energii - tak w skrócie można opisać udział Politechniki Warszawskiej w targach dla kandydatów na studia. Tradycyjnie zadbaliśmy o wszystkie aspekty obecności naszej Uczelni na tym wydarzeniu.

Przygotowaliśmy zupełnie nowe stoisko, które pozwalało poczuć się jak na PW - wykorzystaliśmy tam bowiem zdjęcia Dużej Auli w Gmachu Głównym, dzięki czemu "przenosiliśmy się" właśnie do tej przestrzeni. Opracowaliśmy także zestaw materiałów informacyjnych oraz politechniczne gadżety - to wszystko było dostępne na stanowisko. Najlepszą promocję naszej Uczelni zagwarantowali studenci - dzięki pomocy Rady Kół Naukowych, Samorządu Studentów, stowarzyszenia BEST oraz Wydziałów zebraliśmy wspaniały zespół do opowiadania o Politechnice.

Byliśmy także obecni w części prezentacyjnej - pierwszego dnia targów mieliśmy swój czas na wyjaśnienie zasad rekrutacji i przybliżenia najważniejszych faktów o PW.

Nie zapomnieliśmy o promocji - targi zapowiadaliśmy i relacjonowaliśmy na stronie www i w social mediach PW.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji wydarzenia i obecność!

Międzynarodowy Salon Edukacyjny za nami
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.