Aktualności

Promocja bolidu e-MaksPower z PROMykiem

Zespół pracujący nad projektem e-MaksPower

Politechnika Warszawska otrzyma główną nagrodę w konkursie na najlepsze projekty promujące uczelnie wyższe i ich aktywności, organizowanym przez Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom".

Portal Kandydata zdobywcą brązowego miecza w tegorocznej edycji konkursu KTR 2018

Polski konkurs reklamy KTR to coroczne, topowe wydarzenie skierowane do twórców branży medialnej i reklamowej, których działalność wpisuje się w jedną z kategorii: Craft, Design, Communication oraz najlepsza kampania społeczna. W jubileuszowej, piętnastej już edycji KTR, Portal rekrutacyjny Politechniki Warszawskiej został odznaczony brązowym mieczem w kategorii Design.

„Dzień i Noc PW” za nami

Dzieci świetnie bawiły się podczas pokazu ogromnych baniek mydlanych, fot. BPI

Pasjonujące wykłady, interesujące warsztaty, piękna architektura i wiele innych atrakcji czekało na Politechnice na dużych i małych podczas Dnia i Nocy PW.

Szkolenie z rankingów i promowania dorobku naukowego na WEiTI

Pracownicy Biblioteki Głównej podczas prezentacji na Wydziale EiTI

Za nami kolejne szkolenie mające na celu podniesienie pozycji Politechniki Warszawskiej w zestawieniach cytowań. 15 maja 2018 roku spotkaliśmy się z pracownikami i doktorantami Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej za nami

W pierwszy kwietniowy weekend kandydaci na studia opanowali Dużą Aulę i cały Kampus Politechniki Warszawskiej. Pierwszego dnia, 7 kwietnia 2018 r., na odwiedzających czekało wiele atrakcji, m.in. gra terenowa.

Spotkanie z dr. inż. Marcinem Kaczkanem - pracownikiem PW i himalaistą

Marcin Kaczkan podczas spotkania

Mała Aula wypełniona po brzegi pasjonatami gór to niecodzienny widok. 5 kwietnia 2018 odbyło się spotkanie z dr. inż. Marcinem Kaczkanem, uczestnikiem ostatniej, zimowej wyprawy na K2. Dr Kaczkan opowiadał o przygotowaniach do ekspedycji, jej przebiegu i kulisach życia pod górą gór.

Spotkanie w XVIII LO im. płk Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie

Spotkanie z licealistami

W ramach projektu "PW w drodze" w ostatnim tygodniu marca 2018 r. odwiedziliśmy XVIII LO im. płk Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie. Pracownicy naszego biura oraz Biura Karier wraz ze studentami działającymi w Kołach Naukowych zaprezentowali maturzystom z tej szkoły ofertę edukacyjną Politechniki Warszawskiej.

Podsumowanie wiosennych targów edukacyjnych

Stoisko PW podczas targów

Pięć miast, tysiące kandydatów na studia i niesamowitych rozmów z przyszłymi studentami Politechniki Warszawskiej. Za nami wiosenne targi edukacyjne. Tym razem w roli opowiadających o studiach na PW wystąpili sami studenci.

Mobile Trends Awards 2017 za Portal Kandydata

Portal Kandydata został nagrodzony przez ekspertów z branży IT i mobile. Mobile Trends Awards 2017 to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Portal Kandydata wygrał w kategorii Strona mobilna/RWD.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2018

W ostatni weekend lutego 2018 r. pracownicy Biura ds. Promocji i Informacji wraz ze studentami z Kół Naukowych PW zaprezentowali ofertę edukacyjną Politechniki Warszawskiej podczas Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2018.

Genius Universitatis 2018 dla PW

Jury konkursu Genius Universitatis 2018 na kreatywną kampanię rekrutacyjną doceniło nasze działanie w mediach społecznościowych. Do konkursu zgłosiliśmy kompleksową kampanię promującą nasz Sklep internetowy.

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Politechnika Warszawska zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną w kilku miastach w Polsce podczas dedykowanych targów edukacyjnych dla uczniów i maturzystów szkół średnich.

Znak Politechniki Warszawskiej w międzynarodowym konkursie

Natasha Jen (z nowojorskiego studia projektowego Pentagram) wskazała 10 najlepszych znaków i 10 najlepszych identyfikacji do 9. edycji konkursu HOW Logo Design Awards. Wśród nich znalazł się znak Politechniki Warszawskiej!

Portal Kandydata PW nominowany do Mobile Trends Awards 2017

Portal Kandydata zrealizowany przez Superskrypt znalazł się wśród nominowanych do nagrody Mobile Trends Awards 2017. Nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Od siedmiu lat marki oceniane są w 10 kategoriach przez kapitułę konkursową złożoną z ekspertów. Statuetki zostaną przyznane podczas największej w Polsce konferencji Mobile Trends Conference 2017 poświęconej rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom.

Za nami kolejne szkolenia z rankingów i indeksowania

W styczniu wspólnie z pracownikami Biblioteki Głównej PW przeprowadziliśmy dwa szkolenia mające na celu podniesienie pozycji Politechniki Warszawskiej w zestawieniach cytowań. 11 stycznia byliśmy na Wydziale Geodezji i Kartografii, a 17 stycznia spotkaliśmy się na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Poznaliśmy opinię studentów nt. Sklepu internetowego PW

Znamy już wyniki sondażu #PowiedzPW, który dotyczył Sklepu internetowego PW. Dzięki niemu poznaliśmy opinie studenckiej społeczności zebranej wokół Politechniki Warszawskiej.

Prezentacja o PW w Galerii Wzornictwa Polskiego

Muzeum Narodowe w Warszawie otworzyło nową wystawę stałą – Galerię Wzornictwa Polskiego. System Identyfikacji Wizualnej PW został wyróżniony przez kuratorów wystawy i jest pokazany w galerii w formie prezentacji.

Gala Gwiazdkowa Fundacji One Day – setki spełnionych marzeń

Jeden dzień, jedno miejsce, jeden cel – 850 spełnionych marzeń. Fundacja One Day kolejny raz pokazała, że jeden dzień może zmienić czyjś świat na lepszy. Finał akcji odbył się w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej.

Mikołajki dla dzieci pracowników za nami

Spektakl Teatru PW, zabawy z animatorami i spotkanie z Mikołajem - za nami zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników PW. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Podczas Kiermaszu Świątecznego PW zebraliśmy 23 620,50 zł!

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej kweście. Dzięki Waszej hojności uda się sfinansować kilka stypendiów dla najzdolniejszych studentów PW. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Dziękujemy za wspólne Kino na PW

Drugi raz najpiękniejsze miejsce na Politechnice zamieniło się w salę kinową. W Dużej Auli na wspólnym oglądaniu filmu "Transcendecja" spotkało się około 150 osób.

Wręczyliśmy Stypendium pod choinkę

Stypendium pod choinkę

Podczas tegorocznej Gali Złotej Kredy wręczone zostało Stypendium pod choinkę. Wyróżnienie otrzymała siódemka najzdolniejszych i najaktywniejszych studentów Politechniki Warszawskiej, wybranych spośród kandydatów zgłoszonych przez władze wydziałowe. Stypendium zasiliły kwoty zebrane podczas Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.

Kiermasz Świąteczny PW - zbieramy na Stypendium pod choinkę

11 bożonarodzeniowych domków, świąteczne specjały, rękodzieło i specjalne gadżety Politechniki Warszawskiej. A wszystko łączy jeden, szczytny cel - stypendia dla zdolnych studentów PW. Zapraszamy na trzecią edycję Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej.

Studenci PW zorganizowali lekcję dla uczniów Liceum im. Stefana Batorego

Zajęcia dla uczniów Liceum im. Stefana Batorego

Koło Naukowe Modelowania Matematycznego na początku listopada gościło uczniów Liceum im. Stefana Batorego – jednej ze szkół objętych patronatem Politechniki Warszawskiej. Licealiści byli naprawdę pod wrażeniem przekazanej im podczas zajęć wiedzy i już planują następną wizytę na PW.

Chemiczne Koło Naukowe "Flogiston" z pokazem w "Bobotechnice"

Flogiston ze swoim chemicznym pokazem dla najmłodszych odwiedził tym razem Przedszkole PW "Bobotechnikę". Czy z naszych przedszkolaków wyrosną przyszli studenci naszej Uczelni?