Kontakt

Biuro ds. Promocji i Informacji

Budynek Oficyny Wydawniczej
ul. Polna 50, pok. 601-604
00-644 Warszawa

e-mail: promocja@pw.edu.pl
http://promocja.pw.edu.pl
   

Kierownik

Urszula Okulska-Deblessem
pokój 603
tel. (22) 234 5725, 5733, 5111
e-mail: urszula.deblessem@pw.edu.pl   
 

Zastępca Kierownika

Radosław Kuca
pokój 601
tel. (22) 234 5725
e-mail: radoslaw.kuca@pw.edu.pl
 

Sekcja ds. Administracji i Imprez Cyklicznych

pokój 604
tel. (22) 234 5733
e-mail: imprezy@pw.edu.pl

Kierownik Sekcji
Magdalena Krajewska
e-mail: magdalena.krajewska@pw.edu.pl

Maria Żebrowska
e-mail: maria.zebrowska@pw.edu.pl
 

Sekcja ds. Marki i Materiałów Promocyjnych

pokój 503
tel. (22) 234 1462
e-mail: marka@pw.edu.pl

Joanna Kwiatkowska
(w zastępstwie)
e-mail: joanna.kwiatkowska@pw.edu.pl
        

Sekcja ds. Popularyzacji Nauki

pokój 602
tel. (22) 234 5111
 
Monika Bukowska
e-mail: monika.bukowska@pw.edu.pl
  

Sekcja ds. Promocji i Informacji w Internecie

pokój 503, 602
tel. (22) 234 1462, (22) 234 5111
e-mail: redakcja@promocja.pw.edu.pl

Kierownik Sekcji
Joanna Kwiatkowska
e-mail: joanna.kwiatkowska@pw.edu.pl
      
Paulina Król
e-mail: paulina.krol@pw.edu.pl
 
Kamil Pasik
e-mail: kamil.pasik@pw.edu.pl

 

Sekcja ds. Rankingów i Gromadzenia Danych

pokój 601
tel. (22) 234 5725
e-mail: rankingi@pw.edu.pl

Zastępca Kierownika Biura odpowiedzialny za Sekcję ds. Rankingów i Gromadzenia Danych
Radosław Kuca
e-mail: radoslaw.kuca@pw.edu.pl
      
Agnieszka Kapela
e-mail: agnieszka.kapela@pw.edu.pl
 
Julia Wasowska
(obecnie na urlopie wychowawczym)
e-mail: j.wasowska@promocja.pw.edu.pl