"Zabierz PW na wakacje" - wyniki zabawy na Snapchacie

Plakat zabawy "Zabierz PW na wakacje"

fot. BPI

"Zostań mistrzem pakowania", "Podróże małe i duże", "W zdrowym ciele zdrowy duch", "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" - to tylko kilka zadań, które w ciekawy sposób mieli przedstawić uczestnicy zabawy "Zabierz PW na wakacje". Po burzliwych obradach jury zdecydowało się nagrodzić Kornelię Łukojć - studentkę naszej Uczelni oraz przyznać dwa specjalne wyróżnienia. 

W każdy czwartek wakacji (przez 8 tygodni, od 4.07.2016 do 31.08.2016) między godziną 12.00 a 15.00 na profilu Politechniki Warszawskiej na Snapchacie pojawiał się temat, który w ciągu 24 godzin należało przedstawić w ciekawy sposób na zdjęciu lub filmiku. Następnie wykonane zdjęcie/filmik należało przesłać na profil politechnikawaw. Udostępniony materiał musiał w kreatywny sposób realizować temat zadania.

Kornelia Łukojć w nagrodę za swoją pomysłowość, oryginalność i pokazywanie, że wakacje z PW można spędzać zarówno w mieście, jak i dalekich krajach, otrzyma specjalnie przygotowaną bluzę Politechniki Warszawskiej.

Wybrane snapy Kornelii Łukojć, nagrodzonej w zabawie "Zabierz PW na wakacje"

Wybrane snapy Kornelii Łukojć, nagrodzonej w zabawie

Użytkownikom, którzy na Snapchacie posługują się nickami <bitecookie> i <jaworro97>, przyznano specjalne wyróżnienia. Zostaną oni nagrodzeni zestawem gadżetów PW.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie. Sprawiliście, że wybranie najbardziej kreatywnych prac było bardzo trudne.

Za organizację i prawidłowy przebieg zabawy „Zabierz PW na wakacje” odpowiadało Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej.

Przykłady realizacji poszczególnych zadań w ramach zabawy można oglądać na stronie wydarzenia na Facebooku.