Salon Edukacyjny Perspektyw za nami

Zdjęcie studentów PW i kandydata na studia podczas rozmowy na stanowisku PW

Salon odbył się 22 i 23 kwietnia w centrum wystawienniczym EXPO XXI

Cieszymy się, że po ponad 2 latach pandemicznej przerwy ponownie spotkaliśmy się na stacjonarnych targach edukacyjnych.

Zorganizowane przez nas stanowisko PW odwiedziły setki osób zainteresowanych studiami na Politechnice. Jak zawsze przy takich okazjach na medal spisali się nasi studenci, którzy z pasją i zaangażowaniem odpowiadali na pytania o studiowanie i rekrutację, dzielili się swoimi doświadczeniami, opowiadali o projektach, a niekiedy nawet dodawali pytającym otuchy.

Podczas prezentacji mieliśmy okazję zaprezentować najważniejsze rekrutacyjne informacje i pokazać, co robi się na studiach na PW.

Nowe targowe stoisko, stworzone przez naszych grafików i realizujące hasło #zawszeciekawi, zostało bardzo dobrze przyjęte przez zwiedzających. Z jednej strony umożliwiało samodzielne poznawanie tego, co robią nasi studenci (wystarczyło zajrzeć do wnętrza jednego z elementów konstrukcji), z drugiej - sprzyjało swobodnej rozmowie (zasługa stolików i puf). Wiemy, że w niejednym domu maturzysty trwa teraz analiza politechnicznych ulotek. Wierzymy, że w podjęciu decyzji pomagają także nasze gadżety i wspomnienia rozmów.

Dziękujemy wszystkim za udział w targach!

Salon Edukacyjny Perspektyw za nami
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.