Kiermasz Świąteczny PW 2022

Grafika promująca Kiermasz Świąteczny PW

W tym roku Kiermasz organizujemy już po raz siódmy

Zaczynamy okres świąteczny na PW! Od 1 do 3 grudnia w godz. 10.00-18.00 zapraszamy na plac przed Gmachem Głównym na nasz uczelniany Kiermasz, który od lat organizujemy. Jak zawsze będziemy zbierać fundusze na Stypendium pod choinkę - specjalne wyróżnienie dla zdolnych studentów i doktorantów PW. W tym roku zwiedzających czeka kilka nowości.

Kluczowym elementem Kiermaszu będzie oczywiście domek z politechnicznymi gadżetami (wybranymi, a następnie zaprojektowanymi i zamówionymi przez nasz zespół zajmujący się organizacją wydarzeń i grafiką). Wśród nich nie zabraknie nowych wzorów kultowych skarpetek PW. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu pojawi się również rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW

Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek - jak co roku zebrane pieniądze zasilą fundusz Stypendium pod choinkę.

1 grudnia, czyli pierwszego dnia Kiermaszu poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji Stypendium i uroczyście wręczyliśmy im nagrody. Premierowo zaprezentowaliśmy nową świąteczną iluminację Gmachu Głównego (zaprojektowaną przez naszych grafików) oraz przekazaliśmy choinki dla Wydziałów PW (to kolejny nowy element na naszym Kiermaszu).

Wstęp na naszą trzydniową imprezę jest wolny. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału!

Kiermasz Świąteczny PW 2022
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.