Studenci PW zorganizowali lekcję dla uczniów Liceum im. Stefana Batorego

Zajęcia dla uczniów Liceum im. Stefana Batorego

We wrześniu do grona szkół objętych patronatem naszej uczelni dołączyło II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie, fot. BPI

Koło Naukowe Modelowania Matematycznego na początku listopada gościło uczniów Liceum im. Stefana Batorego – jednej ze szkół objętych patronatem Politechniki Warszawskiej. Licealiści byli naprawdę pod wrażeniem przekazanej im podczas zajęć wiedzy i już planują następną wizytę na PW.

We wrześniu do grona szkół objętych patronatem naszej uczelni dołączyło II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie. Współpraca zakłada m.in. wspieranie Liceum im. Batorego w nauczaniu przedmiotów ścisłych, a także ułatwianie nauczycielom i uczniom korzystania z bazy naukowej PW oraz doświadczeń naszych pracowników w kształceniu młodzieży.

Listopadowe spotkanie uczniów liceum ze zdolnymi studentami PW jest pierwszym z wielu zaplanowanych. Już wkrótce licealiści będą uczestniczyć w zajęciach z fizyki.