Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu? – podsumowanie spotkania

Spotkanie "Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu?"

fot. BPI

Wymarzone życie, uwolnienie się od schematów, realizowanie własnych potrzeb i realizowanie siebie - to były główne punkty zajęć z Katarzyną Bogusz-Przybylską (Babskie Tabu), zorganizowanych w ramach cyklu Babskie Spotkania. Wydarzenie odbyło się 17 listopada 2016 roku na Politechnice Warszawskiej. Uczestniczyło w nim ok. 40 studentek naszej Uczelni. 

Podczas spotkania nie brakowało poważnych tematów i odważnych wyzwań. Prowadząca starała się pokazać dziewczynom, że same muszą zadbać o swoją życiową satysfakcję, zachęcała do życia zgodnie ze sobą i odwagi w działaniu.

Katarzyna Bogusz-Przybylska jest psychologiem, artecoachem, ekspertem w obszarze rozwoju. Przeprowadza kobiety przez wewnętrzną zmianę, dzięki której zaczynają żyć życiem, które sobie wymarzyły. Wspiera kobiety, które potrzebują odbudować harmonię między życiem osobistym, prywatnymi i zawodowym, by znów poczuć się dobrze i komfortowo. Babskie Tabu to miejsce, w którym inspiruje, edukuje i zachęca do wychodzenia ze strefy komfortu, by lepiej poznać siebie i zaakceptować. By uwolnić się od schematów, stereotypów i tabu.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia

To były drugie zajęcia z cyklu Babskie Spotkania. Kolejne odbędą się w grudniu. Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie www.pw.edu.pl/babskiespotkania