Zapraszamy na 26. Piknik Naukowy

Grafika 26. Pikniku Naukowego

W tym roku piknik odbywa się pod hasłem „Rewolucje naukowe”

Jakie były kamienie milowe w rozwoju nauki? Po odpowiedzi zapraszamy 27 maja 2023 roku w godz. 11.00-20.00 na Stadion Narodowy. Wśród wystawców pojawi się nasza Uczelnia. Po raz pierwszy koordynujemy organizację głównego politechnicznego stanowiska.

Zdecydowaliśmy, żeby projekty z PW pokazać pod wspólnym hasłem #zawszeciekawi. Podzieliliśmy je na cztery tematy: kosmos, energia, motoryzacja i nowe technologie. Do dołączenia do tej inicjatywy zaprosiliśmy Wydziały i koła naukowe. Dzięki tej współpracy mamy aż 14 różnych pokazów, w czasie których będzie można zgłębić wiele naukowych zagadnień i poznać pomysły naszych studentów, doktorantów, pracowników.

To duże przedsięwzięcie, wymagające współpracy nie tylko na Politechnice, ale także z organizatorami z Centrum Nauki Kopernik. Nasze prace trwają od listopada 2022 roku, a ich kulminacją będzie właśnie piknik.

Szczegóły udziału PW w wydarzeniu są dostępne na stronie www.pw.edu.pl/pikniknaukowy.

Zapraszamy na 26. Piknik Naukowy
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.