Warszawski Salon Maturzystów z przytupem wrócił na Politechnikę

Zdjęcie Gmachu Głównego PW oraz ludzi stojących przed nim

Salon odbył się 14 i 15 września 2023 roku

Dawno nie widzieliśmy w naszym Gmachu Głównym takich tłumów. Warszawski Salon Maturzystów 2023 przyciągnął rzesze uczniów zainteresowanych studiami. Jak zawsze odpowiadaliśmy na udział Politechniki Warszawskiej w tym wydarzeniu.

Zadbaliśmy o sprawy organizacyjno-formalne oraz promocyjne. Przygotowaliśmy stoisko (skorzystaliśmy z naszej miniatury Gmachu Głównego) oraz zatroszczyliśmy się o jego obsługę (byli to studenci i pracownicy PW - najlepsi przewodnicy po Politechnice). Na naszym stanowisku czekały materiały informacyjne i gadżety, w większości przez nas zaprojektowane. Centralnym punktem oprawy graficznej naszego udziału w Salonie było oko symbolizujące hasło #zawszeciekawi. W oba dni wydarzenia wygłosiliśmy także prezentacje o Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie relacjonowaliśmy na stronie www i w social mediach.

To pierwszy raz od 2019 roku, kiedy gospodarzem Warszawskiego Salonu Maturzystów była nasza Uczelnia.

Dziękujemy wszystkim pracownikom i studentom PW, którzy pomogli nam w przygotowaniu i obsłudze stoiska!

Dziękujemy zwiedzającym, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać!

Warszawski Salon Maturzystów z przytupem wrócił na Politechnikę
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.