Przed nami Warszawski Salon Maturzystów 2023

Grafika z okiem i szkłem powiększającym przygotowana na Warszawski Salon Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów po kilku latach przerwy wraca do Gmachu Głównego PW

14 i 15 września w godz. 9.00–15.00 w Gmachu Głównym PW pojawią się przedstawiciele uczelni z Polski i zagranicy. My szczególnie zapraszamy na stanowisko naszej Politechniki oraz na naszą prezentację. Jak co roku odpowiadamy na udział Politechniki Warszawskiej w tym wydarzeniu.

Zadbaliśmy o sprawy organizacyjno-formalne oraz promocyjne. Przygotowaliśmy stoisko oraz zatroszczyliśmy się o jego obsługę (będą to studenci i pracownicy PW - najlepsi przewodnicy po Politechnice). Na naszym stanowisku czekać będą materiały informacyjne i gadżety. Zajęliśmy się też stroną graficzną naszego udziału w Salonie - towarzyszy nam oko symbolizujące hasło #zawszeciekawi.

W oba dni wydarzenia o godz. 9.30 będzie można nas spotkać na prezentacji o Politechnice Warszawskiej.

O szczegółach udziału PW w wydarzeniu piszemy na pw.edu.pl/WSM2023.

Przed nami Warszawski Salon Maturzystów 2023
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.