Piknik „Od mikro do makro” powraca

Grafika promująca piknik PW „Od mikro do makro”

Nasz piknik odbywa się pierwszy raz od 2019 roku

Po przerwie związanej z pandemią znowu organizujemy piknik Politechniki Warszawskiej. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy 3 czerwca 2023 roku na parking BIS (przy Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, naprzeciwko Gmachu Głównego). Wstęp wolny.

W godz. 11.00-16.00 na uczestników czekać będą warsztaty, animacje, pokazy kół naukowych PW, dmuchańce, popcorn i coś słodkiego. To będzie czas na zabawę i naukę. Wszystko oczywiście na świeżym powietrzu.

W godz. 21.30 zwieńczymy wieczór kinem plenerowym - zobaczymy najnowszy film Stevena Spielberga „Fabelmanowie”, doceniony w tym roku siedmioma nominacjami do Oscarów.

Zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z organizacją - od współpracy z dostawcami, przez finanse po kwestie promocyjne.

Szczegóły na temat wydarzenia na stronie www.pw.edu.pl/piknikPW2023.

Piknik „Od mikro do makro” powraca
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.