Zbieramy zgłoszenia do Stypendium pod choinkę

Grafika Stypendium pod choinkę 2021

Wręczenie stypendiów jest planowane podczas Kiermaszu Świątecznego PW 2021

To specjalne wyróżnienie dla studentów i doktorantów z Politechniki Warszawskiej, którzy szczególnie aktywnie promują naszą Uczelnię. Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada.

W tym roku chcemy docenić osoby, które biorą udział w konkursach naukowych, sportowych lub artystycznych, działają w kołach naukowych i organizacjach studenckich, popularyzują naukę, angażują się w działalność społeczną.

Wyboru laureatów dokona kapituła z prof. Robertem Zalewskim, Prorektorem ds. Studenckich na czele. Wśród oceniających znajdą się także m.in. przedstawiciele naszego Biura.

Środki na stypendia pochodzą z datków zebranych podczas Kiermaszu Świątecznego PW.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pw.edu.pl/Stypendium-pod-choinke-2021

Zbieramy zgłoszenia do Stypendium pod choinkę
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.