Uwolniliśmy złomki

Zdjęcie przekazania sprzętu pod Gmachem Głównym PW

Od lewej: Magda, Piotrek, Ula (BPI) oraz Jan Gorski (inicjator akcji "Uwolnij Złomka"). Po drugiej stronie kamery: Asia.

Zakończyła się koordynowana przez nas zbiórka sprzętu dla potrzebujących dzieci. Akcję rozpoczęliśmy w grudniu 2020 roku.

Mieliśmy okazję przekazać zebrany sprzęt od pracowników Politechniki Warszawskiej na ręce przedstawicieli Fundacji Sarigato (projekt Hakersi), którzy są inicjatorami akcji "Uwolnij Złomka". Zebrany sprzęt zostanie sprawdzony pod kątem technicznym przez wolontariuszy, w razie potrzeby przejdzie drobny lifting, a następnie trafi do nowych właścicieli.

Przekazane sprzęty trafią do ubogich rodzin, placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka lub do osób, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym - pracownikom, studentom i całej społeczności PW - za udział w akcji.

Zbiórkę podsumowaliśmy na stronie PW