Szkolenie z rankingów i promowania dorobku naukowego na WEiTI

Pracownicy Biblioteki Głównej podczas prezentacji na Wydziale EiTI

fot. BPI

Za nami kolejne szkolenie mające na celu podniesienie pozycji Politechniki Warszawskiej w zestawieniach cytowań. 15 maja 2018 roku spotkaliśmy się z pracownikami i doktorantami Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Szkolenie składało się z dwóch głównych części: pierwsza z nich (przygotowana i poprowadzona przez nasze Biuro) dotyczyła rankingów, w których klasyfikowana jest Politechnika Warszawska oraz znaczenia kryteriów dotyczących cytowań i publikacji, a druga (opracowana i zaprezentowana przez pracowników Biblioteki Głównej PW) obejmowała najważniejsze kwestie związane z pracą nad artykułem naukowym.

Dzięki szkoleniu chcemy pomóc pracownikom PW w zadbaniu o prawidłowe przygotowywanie, indeksowanie i promowanie swojego dorobku naukowego, a co za tym idzie - dorobku naukowego całej naszej Uczelni.