Rozpoczynamy corocznę akcję - Stypendium pod Choinkę

Stypendium pod Choinkę, fot. BPI

Mimo, że powoli końca dobiega rok niezwykły, z wielu powodów, i oczekiwania w stosunku do niego również były inne niż zawsze, mamy ogromną przyjemność poinformowania, że coroczna akcja Stypendium pod Choinkę, odbędzie się zgodnie z planem. Studenci i doktoranci, którzy wykazują się ponadprzeciętną aktywnością na polu promocji nauki, po raz kolejny mają szansę zdobycia specjalnego stypendium, na które środki zbierane były podczas ubiegłorocznego kiermaszu świątecznego.

29 października ruszyła piąta już edycja Stypendium pod Choinką. Do zgłaszania się do konkursu zapraszamy te osoby, które czują, że ich wkład w promocję nauki i uczelni jest znaczący.

Do udziału w konkursie można zgłaszać się samodzielnie. Propozycje kandydatur mogą nadsyłać również Dziekani.

Nowością jest przygotowywanie przez kandydatów do Stypendium pod Choinkę prezentacji na gotowym szablonie. Ze wszystkimi zasadami konkursu można zapoznać się na stronie pw.edu.pl/stypendiumpodchoinke

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 listopada.

Serdecznie zapraszamy!