Przed nami Drzwi Otwarte PW

Grafika Drzwi Otwartych

To będzie dzień pełen wrażeń!

Jak wiosna, to… Drzwi Otwarte! W tym roku wracamy do formuły stacjonarnej – z radością zapraszamy do Gmachu Głównego i na kampus PW. Widzimy się w sobotę 28 maja od 10:00 do 16:00.

Jak to działa? Z czego jest zrobione? Czy da się wymyślić coś innego, lepszego, zupełnie nowego? Politechnika Warszawska szuka tych, którzy uwielbiają zadawać sobie pytania i są #zawszeciekawi.

W tym roku przygotowaliśmy aż 4 strefy: informacji, spotkań, inspiracji i integracji. Zależy nam, żeby Drzwi Otwarte nie ograniczały się tylko do stanowisk Wydziałów w Dużej Auli. Te oczywiście będą. Ale przygotowaliśmy także spotkania w Małej Auli (nie tylko o studiach I stopnia!) oraz stanowiska kół naukowych przed Gmachem i na naszym Kampusie. Zaprosiliśmy, żeby swoje drzwi otworzyły również Wydziały - większość postanowiła z tej okazji skorzystać.

Zadbaliśmy także o odpowiednią widoczność. Reklamy naszych Drzwi Otwartych można oglądać w metrze (na stacji metro Politechnika i w pociągach), na autobusach, w tramwajach i w pociągach SKM.

O szczegółach wydarzenia piszemy na stronie PW

Przed nami Drzwi Otwarte PW
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.