Politechnika Warszawska zagrała dla WOŚP

grafika 29. finału WOŚP

fot. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zakończyliśmy wszystkie politechniczne inicjatywy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacje prowadzone przez Niezależne Zrzeszenie Studentów PW zakończyły się ostatniego dnia stycznia. Wśród przedmiotów, które można było dzięki nim zdobyć, znalazła się m.in. unikatowa filiżanka z różowej porcelany As Ćmielów przekazana przez prof. Krzysztofa Zarembę, Rektora PW oraz przekazane przez nas gadżety ze Sklepu internetowego PW. Pieniądze z licytacji trafiły do eSkarbonki NZS-u. W sumie, dzięki wszystkim wpłatom, udało się zebrać 6171 zł.

Do eSkarbonki WRS-u Wydziału Fizyki darczyńcy wpłacili 2670 zł.

Kolekcjonerski egzemplarz książki prof. Przemysława Biecka został wylicytowany za 1725 zł.

Za 743,57 zł wylicytowano możliwość poprowadzenia godzinnej audycji w Radiu Aktywnym, kultowej rozgłośni studenckiej PW.

Wizyta w Hali Wysokich Napięć Wydziału Elektrycznego została wylicytowana za 640 zł, a lot na symulatorze w Zakładzie Automatyki i Osprzętu Lotniczego Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa - za 449 zł.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom! Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując gadżety, organizując licytacje i promując inicjatywy PW dla WOŚP.

Tak podsumowaliśmy aukcję na stronie PW