Politechnika Warszawska uczestniczyła w Nocy Innowacji

fot. TVPW dla BPI

Wybrane wydziały i koła naukowe Politechniki Warszawskiej wzięły udział w ogólnopolskim wydarzeniu organizowanym przez Fundację Digital Poland – Noc Innowacji. Biuro Promocji nadzorowało działania z ramienia PW.

Noc Innowacji jest zwieńczeniem Festiwalu Cyfryzacji, któremu towarzyszą liczne spotkania i warsztaty. Nadrzędnym celem wydarzenia jest przybliżenie społeczeństwu wiedzy na temat nowych technologii i cyfryzacji.

Biuro ds. Promocji i Informacji będąc w stałym kontakcie z organizatorami koordynowało akcję zgłaszania się do udziału jednostek PW, udzielając jednocześnie niezbędnych informacji na temat wydarzenia.

Stworzyliśmy również stronę internetową na potrzeby informacji o politechnicznych atrakcjach.

W Nocy Innowacji udział wzięły następujące jednostki: Wydział Chemiczny, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Wydział Inżynierii Materiałowej, Wydział Transportu, Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej oraz Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe SAE AeroDesign.

Wydarzenie jest organizowane cyklicznie. W tym roku odbyło się zdalnie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://festiwalcyfryzacji.pl