Politechnika Warszawska pomaga uwolnić Złomka

Zdjęcie sprzętu

fot. BPI

W grudniu Politechnika Warszawska włączyła się w akcję przekazywania sprzętu uczniom wykluczonym cyfrowo.

Nasz zespół (we współpracy z innymi jednostkami PW) wspiera organizacyjne zbiórkę, poprzez m. in. przygotowanie materiałów informacyjno-promocyjne oraz koordynację akcji informacyjnej.

Gorąco zachęcamy wszystkich studentów oraz pracowników PW do przekazywania sprzętu młodym ludziom, którzy zmagają się z wyzwaniami nauki zdalnej. Każdy z darów będzie pięknym prezentem dla potrzebujących uczniów.

Studenci PW, którzy chcieliby się dodatkowo zaangażować, mogą w ramach wolontariatu pomagać w przygotowaniu przekazanego sprzętu przez darczyńców. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod tym adresem.

Urządzenia można przekazywać w holu Gmachu Głównego do 31 stycznia 2021 r.

Zbiórka prowadzona jest w ramach akcji „Uwolnij Złomka”

Więcej informacji na stronie >>