Politechniczny akcent podczas International Festival of Warsaw 2019

Podczas International Festival of Warsaw uczestnicy mieli okazję odwiedzić stanowiska trzech kół naukowych PW, fot. BPI

International Festival of Warsaw to piknik rodzinny odwiedzany przez mieszkających w stolicy przedstawicieli międzynarodowej społeczności. Podczas wydarzenia, które odbyło się 1-2 czerwca w Parku Agrykola, zaprezentowali się studenci kilku kół naukowych Politechniki Warszawskiej.

Odwiedzający IFW mieli szansę uczestniczyć w pokazach artystycznych, międzynarodowej fieście i koncertach, a także wziąć udział w wielu grach i zabawach. Podczas dwudniowej imprezy nie zabrakło również elementu edukacyjnego – w Strefie Młodego Inżyniera uczestnicy imprezy mogli spotkać reprezentantów trzech kół naukowych PW:

• Koła Naukowego Humanoid (Wydział Mechatroniki),
  • Koła Naukowego Elektra (Wydział Elektryczny),
  • Koła Naukowego Biotechnologów Herbion (Wydział Chemiczny).

Wszyscy zainteresowani mogli z bliska przyjrzeć się eksperymentom przeprowadzanym przez naszych studentów, zobaczyć, czym zajmują się na co dzień i porozmawiać o studiach, badaniach i nowych technologiach. Stoiska młodych badaczy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy każdemu, kto odwiedził Strefę Młodego Inżyniera i skorzystał z naukowej części festiwalu.