Kolejny etap prac nad nową stroną internetową PW

Fot. CZIiTT

Prace nad nową stroną internetową Politechniki Warszawskiej trwają. Pod koniec kwietnia pracownicy Działu Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przeprowadzili warsztaty z elementami Design Thinking, podczas których puściliśmy wodze fantazji i zbudowaliśmy makiety idealnych stron.

Analiza struktury treści strony internetowej Politechniki Warszawskiej dobiega końca. Większość zaplanowanych działań zostało zrealizowanych, w tym warsztaty z elementami Design Thinking, w których uczestniczyli pracownicy, studenci PW oraz kandydaci na studia. Efektem kilkugodzinnego spotkania była wymiana pomysłów i wizji na temat tego jak powinna wyglądać nowa wersja strony internetowej PW. W ten sposób powstały trzy makiety idealnych witryn.

Fot. CZIiTT

Analiza struktury treści strony internetowej Politechniki Warszawskiej i stron wydziałowych PW prowadzona jest przez Biuro ds. Promocji i Informacji wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.