Dziękujemy za udział w akcji "Dziewczyny na politechniki!" na PW

Grafika przedstawiająca bohaterki spotkania w ramach akcji "Dziewczyny na politechniki!"

Spotkanie odbyło się w dniu ogólnopolskiej akcji "Dziewczyny na politechniki!"

Politechnika to męski świat? Wirtualne spotkanie z wyjątkowymi kobietami z PW były okazją, żeby przekonać się, że to przede wszystkim świat ludzi utalentowanych, kreatywnych i zdeterminowanych.

O swoich doświadczeniach i o Politechnice Warszawskiej opowiedziały dr Jolanta Ewartowska, Kanclerz PW, dr inż. Agnieszka Siemion, Prodziekan ds. Studenckich na Wydziale Fizyki, Ewelina Drelich, studentka Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych i absolwentka Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa oraz Daryna Budiakivska, studentka, członkini Studenckiego Koła Astronautycznego.

Bohaterki podzieliły się historiami, jak trafiły Politechnikę i czym się tutaj zajmują, rozprawiły się z mitami dotyczącymi studiowania na kierunkach inżynierskich, odpowiadały na pytania.

Dyskusję moderował Krzysztof Szymański - kierownik naszego Biura i rzecznik prasowy PW.

Spotkanie odbyło się 7 kwietnia - w dniu ogólnopolskiej akcji Fundacji Perspektywy "Dziewczyny na politechniki!".

Dziękujemy za udział w akcji "Dziewczyny na politechniki!" na PW
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.