Drzwi Otwarte 2022 przeszły do historii

Zdjęcie ludzi w Gmachu Głównym podczas Drzwi Otwartych PW 2022

28 maja Politechnikę odwiedziły prawdziwe tłumy

Cztery strefy, setki rozmów, tysiące zwiedzających - tak w skrócie możemy podsumować tegoroczne Drzwi Otwarte. Wróciliśmy do stacjonarnej formy tego wydarzenia i to wróciliśmy z przytupem.

Przygotowywaliśmy się do Drzwi Otwartych od kilku miesięcy. Rozmawialiśmy z Biurem ds. Przyjęć na Studia, konsultowaliśmy się z Wydziałami, ustalaliśmy szczegóły z Samorządem Studentów i Radą Kół Naukowych, merytorycznie i logistycznie współpracowaliśmy z wieloma jednostkami, biurami, działami na PW. Zadbaliśmy o promocję w komunikacji miejskiej i mediach. To wszystko przyniosło efekt!

28 maja Politechnikę odwiedziły prawdziwe tłumy.

Centrum wydarzeń był Gmach Główny. W Dużej Auli znajdowały się stanowiska Wydziałów i innych jednostek oraz główny punkt informacji o rekrutacji. W Małej Auli odbywały się spotkania - o rekrutacji, byciu inżynierem, studiach id, doktoratach oraz działaniach PW na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Życie kwitło przed Gmachem (gdzie można było podziwiać stworzone na PW konstrukcje) oraz na kampusie (na pikniku kół naukowych).

Tego dnia swoje drzwi otworzyły też Wydziały. Można je było odwiedzić, posłuchać prezentacji o ofercie i studiowaniu, obejrzeć powstające tam projekty. 

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i tym, którzy pomogli w organizacji Drzwi Otwartych!

Drzwi Otwarte 2022 przeszły do historii
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.