Co to był za film! Kino samochodowe na PW

Kino samochodowe na terenie parkingu BIS II – pomysł BPI PW, fot. BPI

Parking BIS II zamienił się w piątkowy wieczór 18 września w olbrzymią salę kinową. Na terenie pomiędzy Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych a Wydziałem Inżynierii Lądowej zaprezentowaliśmy film “Zegar Czarnoksiężnika”.

Do tej pory społeczność PW miała okazję uczestniczyć w seansach organizowanych w Gmachu Głównym PW. Tym razem, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie pokazu filmowego w innym miejscu i w zmienionej formie. Kino pod chmurką przyciągnęło mnóstwo widzów – cieszymy się, że mogliśmy razem, już nie wirtualnie, przeżywać filmowe emocje.

Oczekujący na seans mieli okazję obejrzeć na dużym ekranie kampus centralny PW z lotu ptaka – film zrealizowany przez TVPW.

Za organizację wydarzenia było odpowiedzialne Biuro ds. Promocji i Informacji PW. Mogli wziąć w nim udział zmotoryzowani studenci, pracownicy i osoby spoza PW, które wypełniły wcześniej formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia.

>> Zobacz, jak wyglądało kino samochodowe na Politechnice Warszawskiej