Bal Karnawałowy dla dzieci pracowników PW

Bal Karnawałowy PW

Zapraszamy do wzięcia udziału w karnawałowej podróży międzykontynentalnej.

Już 8 lutego w Dużej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci pracowników PW. Dla małych uczestników przewidzieliśmy wyjątkowe atrakcje.

Dzieci będą miały okazję wziąć udział w zabawach tanecznych, konkursach z nagrodami, a także warsztatach tworzenia masek i kolczyków, malowania twarzy i tworzenia balonowych zwierzaków. Czeka je m.in. udział w hiszpańskiej fieście, ukwieconym francuskim karnawale, weneckim balu maskowym i brazylijskiej paradzie. Towarzyszem wszystkich zabaw będzie arlekin.

Całą zabawę, która potrwa od 15:00 do 18:00, poprowadzą doświadczeni animatorzy.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami – przebrania karnawałowe mile widziane.

Informacja dla zmotoryzowanych: na czas balu będzie możliwość pozostawienia pojazdu na terenie parkingu PW (do wyczerpania wolnych miejsc parkingowych). Wjazd na hasło Karnawał 2020.

Projekt współorganizowany jest z Działem Socjalnym PW.