Nagroda Dobry Wzór 2017 dla Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska z prestiżową nagrodą Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej otrzymał nagrodę Dobry Wzór 2017 w kategorii Grafika użytkowa i opakowania.

Identyfikacja wizualna PW ponownie doceniona

Miło nam poinformować, że identyfikacja wizualna i znak Politechniki Warszawskiej zostały wyróżnione przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Tym samym Politechnika otrzymała zaproszenie do udziału w konkursie Dobry Wzór 2017.

Materiały informacyjne i gadżety zgodne z nową identyfikacją

Studenci prezentują materiały informacyjne PW

Wprowadzenie kompletnego systemu identyfikacji wizualnej w naszej Uczelni pociąga za sobą zmiany na wielu polach. Także materiały promocyjne i gadżety będą przygotowywane zgodnie z wprowadzoną identyfikacją wizualną. Prezentujemy pierwsze z nich.

Finał konkursu na Polski Rebranding Roku 2016

Mamy przyjemność poinformować, że System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej znalazł się w finale konkursu na Polski Rebranding Roku 2016. Liczymy na Wasze głosy, które możecie oddawać na stronie konkursu.

Politechnika Warszawska zmienia swoje oblicze

System Identyfikacji Wizualnej PW

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – wdrażamy system identyfikacji wizualnej. Chcemy wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o współczesnej i prężnie działającej instytucji. Między innymi dlatego postanowiliśmy stworzyć System Identyfikacji Wizualnej PW, który od teraz jest podstawowym narzędziem kreowania Marki Politechniki Warszawskiej.

Konkurs na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej PW - rozstrzygnięty

18 grudnia 2015 r. ogłoszono konkurs, którego celem było opracowanie systemu identyfikacji wizualnej Politechniki Warszawskiej. Konkurs skierowany był do studiów graficznych, agencji reklamowych, niezależnych twórców grafiki użytkowej. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w styczniu 2016 r.