Rozpoczęliśmy cykl szkoleń z indeksowania zasobów naukowych

Pracownicy BPI podczas prezentacji w Płocku

fot. BPI

Za nami pierwsze szkolenie mające na celu podniesienie pozycji Politechniki Warszawskiej w zestawieniach cytowań. Szkolenie odbyło się 27 października 2017 roku w Filii PW w Płocku, a za jego przygotowanie i przeprowadzenie odpowiadali pracownicy naszego Biura oraz Biblioteki Głównej PW.

Szkolenie ma pomóc pracownikom w jeszcze większym stopniu dbać o prawidłowe przygotowywanie, indeksowanie i promowanie swojego dorobku naukowego, a co za tym idzie - dorobku naukowego całej naszej Uczelni.

W trakcie spotkania w Płocku opowiedzieliśmy o rankingach, w których klasyfikowana jest Politechnika Warszawska oraz znaczeniu kryteriów dotyczących cytowań i publikacji. Pracownicy BG PW przybliżyli zaś najważniejsze kwestie związane z pracą nad artykułem naukowym.

W szkoleniu wzięło udział 51 pracowników naszej Filii w Płocku, na czele z Prorektorem ds. Filii w Płocku, prof. dr. hab. inż. Januszem Zielińskim.

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają materiały zaprezentowane podczas spotkania oraz ankietę, która pomoże nam w dalszych pracach nad cyklem.

Uczestnicy szkolenia w Płocku

W szkoleniu wzięli udział pracownicy Filii PW w Płocku, fot. BPI