Podczas Kiermaszu Świątecznego PW zebraliśmy 23 620,50 zł!

Nasze stoisko opanowały prawdziwe tłumy, fot. BPI

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej kweście. Dzięki Waszej hojności uda się sfinansować kilka stypendiów dla najzdolniejszych studentów PW. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

23 620,50 zł udało nam się zebrać w ciągu 3 dni Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej. Dziękujemy za Waszą obecność, niezliczoną ilość uśmiechów i dobre serca!

Na stoisku PW podczas Kiermaszu kwestował razem z nami również prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich. Prof. Walo podpisywał specjalne bombki, które można było otrzymać za datek do puszki.

Nasze stoisko opanowały tłumy studentów i pracowników PW. Największą popularnością cieszyły się kolorowe skarpetki z logo PW. Na stoisku można było znaleźć także rękawiczki, ceramiczne zawieszki, pierniki czy osłonki na kamerę internetową.

Przez trzy dni na Placu Politechniki panowała prawdziwa świąteczna atmosfera. Przed Gmachem Głównym stanęło także 10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, m.in. serami, wędlinami, chlebem, miodami, ręcznie szytymi zabawkami i świątecznymi dekoracjami.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia

O tym, w jaki sposób zostanie zostaną rozdysponowane stypendia będziemy informować na stronie internetowej naszego Biura oraz stronie Uczelni.