Mobile Trends Awards 2017 za Portal Kandydata

Nagroda Mobile Trends Awards to dla nas duże wyróżnienie

Portal Kandydata został nagrodzony przez ekspertów z branży IT i mobile. Mobile Trends Awards 2017 to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Portal Kandydata wygrał w kategorii Strona mobilna/RWD.

- Ogromnym wyróżnieniem była dla nas już sama nominacja do nagrody - podkreśla Urszula Deblessem, kierownik Biura ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej. - Zostaliśmy zauważeni wśród setek realizacji, które co roku pojawiają się w Internecie. Ta nagroda jest także potwierdzeniem, że nawet dysponując stosunkowo niewielkim budżetem, można zaproponować produkt, który jest nowoczesny i funkcjonalny. W uzasadnieniu jury usłyszeliśmy, iż jest to produkt „najlepiej dopasowany do grupy docelowej”. Mamy nadzieję, że kandydaci korzystając z przygotowanego dla nich portalu potwierdzają tę opinię.

Portal Kandydata został stworzony przez firmę Superskrypt z zachowaniem wszelkich zasad użyteczności i nowoczesnego designu. Odbiorcy strony – uczniowie szkół średnich, zainteresowani studiami stacjonarnymi pierwszego stopnia, podczas przeglądania informacji o przyszłej uczelni, mają jednocześnie możliwość zapoznania się z nową identyfikacją wizualną Politechniki.

Każdego odwiedzającego stronę „przywita” interaktywna animacja, która opowiada pewną historię. Jest to alegoria drogi, jaką pokonuje każdy młody człowiek. Oprócz ciekawej szaty graficznej i animacji angażujących odbiorcę, portal to przede wszystkim kompendium wiedzy na temat rekrutacji. Zawiera wszystkie potrzebne kandydatowi na studia informacje. Portal podzielony został na kilka części: wstępna animacja, Jakie studia wybierasz?, Krok po kroku, Informacje dodatkowe.

W rywalizacji o nagrodę Mobile Trends Awards 2017 mógł wziąć udział każdy twórca projektów mobilnych wykonanych w minionym roku, zrealizowanych przez polskie firmy lub polskie oddziały firm zagranicznych. Głos mieli także internauci – ich wybór był równoznaczny z dwoma głosami kapituły. Wyłonili oni również własnego zwycięzcę – projekty, które otrzymały nagrodę specjalną. Kryteriami oceny są: perfekcja, innowacyjność oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników. Wśród tegorocznych nominowanych do nagrody znalazły się m.in. duże firmy takie jak: Interia, Onet, mBank, Empik, Castorama, Rossman czy Mercedes Benz. Listę wszystkich laureatów można znaleźć na stronie Mobile Trends.