Babskie Spotkania – zakończenie sezonu

Pierwszy cykl Babskie Spotkania na PW dobiegł końca. Podczas wydarzenia, które odbyło się w środę, 14 czerwca 2017, dziewczynom przyznane zostały nagrody za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Nie obyło się również bez dyskusji i snucia planów na przyszłość. Dziewczyny wskazały obszary, które je szczególnie interesują oraz zakresy tematyczne, w których chciałyby się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Babskie Spotkania mają za zadanie wspierać studentki merytorycznie, pomagać w nauce, rozwijać ich umiejętności miękkie, ale także lepiej przygotować do rozpoczęcia drogi zawodowej.

Kolejna edycja, w nieco zmienionej formie, planowana jest na rok akademicki 2017/2018. By sprostać oczekiwaniom postaramy się możliwie zrównoważyć spotkania pod względem tematycznym, tak aby studentki wszystkich kierunków czuły się usatysfakcjonowane w równym stopniu.

Plan kolejnego cyklu dostępny będzie na stronie www.pw.edu.pl/babskiespotkania na początku roku akademickiego. Serdecznie zapraszamy.