Firma przyjazna bieganiu

Wielu pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej bierze udział w ogólnopolskich i lokalnych wydarzeniach biegowych. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom społeczności akademickiej, Politechnika Warszawska dołączyła do programu "Firma przyjazna bieganiu". Pomysłodawcą akcji jest Fundacja Maraton Warszawski, wobec czego rywalizacja firm i instytucji odbywa się tylko podczas biegów organizowanych i współorganizowanych przez tę Fundację.

Firma przyjazna bieganiu - logo

Każdy biegacz, po zalogowaniu się do systemu rejestracja.maratonwarszawski.com będzie mógł w dowolnej chwili zgłosić akces do drużyny Politechniki Warszawskiej.

Jak to zrobić?

  1. Kliknij w link: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/firmaprzyjaznabieganiu/politechnika_warszawska
  2. Kliknij przycisk "Dołącz do drużyny".

Biuro ds. Promocji i Informacji otrzyma automatyczne powiadomienie, że dana osoba zgłosiła chęć dołączenia do drużyny firmowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia do drużyny biegacz firmowy, który zgłosił prośbę o dołączenie go do drużyny, otrzyma powiadomienie e-mailem, że jego zgłoszenie zostało zaakceptowane.

Każdy biegacz, który jest potwierdzonym członkiem "firmy" i jest zarejestrowany (ma nadany numer startowy) na dany bieg, automatycznie jest zgłoszony również jako reprezentant Politechniki Warszawskiej podczas tego biegu. Wyniki reprezentantów będą brane pod uwagę podczas rywalizacji firmowej w ramach programu.

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej programu Firma Przyjazna Bieganiu.