Uczniowie olsztyńskiego LO odwiedzili Politechnikę Warszawską

Uczniowe zwiedzają laboratorium

Uczniowie z Olsztyna odwiedzili Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, fot. BPI

Wykład i zwiedzanie Politechniki Warszawskiej - takie atrakcje czekały na maturzystów i nauczycieli z XI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, którzy 19 października 2017 roku odwiedzili naszą Uczelnię.

Uczniowie z Olsztyna odwiedzili Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, gdzie mieli okazję m.in. wejść do Laboratorium badawczego robotyki oraz Laboratorium Aerodynamiki Turbin Lotniczych i Spalania.

Następnie około pięćdziesięcioosobowa grupa wysłuchała ciekawego wykładu, prowadzonego przez Monikę Bukowską z naszego Biura, na temat Uczelni i tego jak dobrze wykorzystać czas studiów do rozwoju

Zwieńczeniem odwiedzin na PW było przejście do Dużej Auli w Gmachu Głównym, gdzie odbywały się Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK.