Sklep internetowy PW na Pikniku SSPW

Stoisko sklepu internetowego podczas Pikniku SSPW

Wszystkie produkty z logo PW znajdują się na stronie sklep.pw.edu.pl, fot. BPI

Podczas Pikniku Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej wystawialiśmy się ze stoiskiem Sklepu internetowego PW.

Po raz pierwszy wszystkie gadżety, które na co dzień znajdują się w naszych magazynach, można było obejrzeć, dotknąć i przymierzyć. Dziękujemy za zainteresowanie i wszelkie uwagi dotyczące sklepu. Razem z naszym biurem stoisko dzieliło Biuro Karier PW, gdzie można było zrobić własnoręcznie antystresowego gniotka i poznać ofertę biura.

Piknik był częścią cyklu wydarzeń „Orientuj się!”, które skierowane są głównie do studentów pierwszego roku, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Politechniką Warszawską.

Zakup gadżetów PW możliwy jest wyłącznie przez Internet, dlatego zapraszamy na stronę: sklep.pw.edu.pl!