Poznaliśmy opinię studentów nt. Sklepu internetowego PW

W Sklepie internetowym znajdują się ubrania i gadżety z logo PW: sklep.pw.edu.pl

Znamy już wyniki sondażu #PowiedzPW, który dotyczył Sklepu internetowego PW. Dzięki niemu poznaliśmy opinie studenckiej społeczności zebranej wokół Politechniki Warszawskiej.

W pierwszym badaniu #PowiedzPW ankietę wypełniło niespełna 300 osób. Analiza wyników pozwoliła nam uzyskać odpowiedzi na pytania związane z organizacją sklepu oraz z jego rozwojem. Dowiedzieliśmy się m.in., że respondenci w takim samym stopniu identyfikują się z Wydziałem oraz Politechniką Warszawską, z ogólną tendencją w kierunku PW.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Sondażu studenckiego #powiedzPW!

Sondaż #PowiedzPW ma na celu zwiększenie bezpośredniego uczestnictwa studentów w procesie podejmowania decyzji dotyczących środowiska akademickiego Politechniki Warszawskiej. Za projekt cyklu badań odpowiedzialny jest Dział Badań i Analiz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.