Powstał Portal Jakości Kształcenia

Portal Jakości Kształcenia

Strona jest kompendium wiedzy o jakości kształcenia w Politechnice Warszawskiej. Do tej pory Księga Jakości Kształcenia była prezentowana jedynie w formie dokumentu.

Strona prezentuje zagadnienia związane z jakością kształcenia w Politechnice Warszawskiej. Składa się z pięciu bloków i zawiera wszystkie najważniejsze treści zawarte w Księdze Jakości Kształcenia Politechniki Warszawskiej.

Za treści oraz sam mechanizm i wygląd strony odpowiadają pracownicy Biura ds. Promocji i Informacji. Nadzór merytoryczny nad treściami zamieszczonymi w portalu miał Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia i Akredytacji, dr hab. inż. Zbigniew Pakieła, prof. PW.

Na stronie znajdują się następujące zakładki:

• Polityka Jakości Politechniki Warszawskiej: znajdują się tu przede wszystkim informacje nt. Marki PW, oraz misji i strategii Politechniki Warszawskiej
  • Struktura organizacyjna: w zakładce znajdują się m.in. informacje dotyczące Krajowych Ram Kwalifikacji
  • Strefa studenta i doktoranta: programy nauczania, kierunki studiów, informacje przydatne dla każdego studenta PW
  • Badania naukowe: centra badawcze, artykuły naukowe, dostęp do Bazy Wiedzy PW
  • Relacje PW z otoczeniem zewnętrznym: komercjalizacja wyników badań czy działalność Biura Karier

Część treści dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Strona znajduje się pod adresem www.kjk.pw.edu.pl.