Portal Kandydata - nowe narzędzie rekrutacyjne

Portal Kandydata obsługiwany przez telefon komórkowy

Portal Kandydata, fot. BPI

Biuro Promocji i Informacji we współpracy z Biurem ds. Przyjęć na Studia uruchomiło Portal Kandydata. Jest to proste w obsłudze narzędzie, które ułatwi kandydatom na studia na Politechnice Warszawskiej proces rekrutacji. Kandydaci mogą sprawdzić, które kierunki odpowiadają ich zainteresowaniom i dowiedzieć się więcej o zasadach przyjęć na studia.

Portal Kandydata skierowany jest do kandydatów na studia stacjonarne I stopnia w Politechnice Warszawskiej. W łatwy i prosty przyszli studenci dowiedzą się:

  • Jakie studia wybrać – weź udział w krótkim teście i potraktuj go jako wskazówkę
  • Jak przeliczyć punkty rankingowe – system samodzielnie przeliczy Twoje punkty i zawsze uwzględni najkorzystniejszy wynik
  • Jak przebrnąć proces rekrutacji „Krok po kroku” -  w szybki sposób uzyskasz informacje, co i kiedy należy zrobić, aby dostać się na wymarzone studia
  • Jakie są szczególne warunki przyjęć na studia dla olimpijczyków i laureatów innych konkursów.

Na portalu można znaleźć przejrzyste odpowiedzi na wiele pytań związanych z rekrutacją na studia. Zapisy internetowe rozpoczęły się 20 maja 2016.

Portal swoim wyglądem przypomina aplikację mobilną – dzięki czemu obsługa w przypadku korzystania ze smartphone jest łatwiejsza.

Zapraszamy do odwiedzenia Portalu Kandydata już teraz>>>