Politechnika Warszawska w drodze – wizyta w warszawskim technikum

Koło Naukowe ADek

Warsztaty KN ADek

W ramach modułu edukacyjnego "PW w drodze" w Zespole Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka odbyły się warsztaty kół naukowych Politechniki Warszawskiej, przeznaczone dla uczniów klas trzecich i czwartych tej szkoły.

Eksperymentalny warsztat z odczynnikami przeprowadziło Chemiczne Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej "Flogiston". Równolegle trwało spotkanie, dotyczące dynamiki i mechaniki pojazdów elektrycznych. Odpowiedzialnymi za ten warsztat byli studenci z Koła Naukowego ADek Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej, którzy przeprowadzili łącznie cztery spotkania dla różnie profilowanych klas tego Technikum Elektronicznego.

ChKN Flogiston

Warsztaty ChKN Flogiston

Celem warsztatów było zaciekawienie naukową i pozanaukową działalnością Uczelni przyszłych kandydatów na studia. Moduł edukacyjny "PW w drodze" odbywa się w ramach projektu "Odkryj tajemnice Politechniki Warszawskiej".