Piknik Edukacyjny "Od Mikro do Makro"

Piknik Naukowy

Nauka na najwyższym poziomie zaprezentowana w przyjazny dla najmłodszych sposób – to kwintesencja Pikniku Edukacyjnego Politechniki Warszawskiej. W dniach 13-14 maja 2016 na terenie Kampusu Centralnego PW na wszystkich głodnych wiedzy czeka moc atrakcji.

Podczas pokazów uczestnicy będą mogli przeżyć prawdziwą naukową przygodę, odkryć tajemnicze zjawiska, także poprzez praktyczne ćwiczenia. Wszystkie rozrywki kierujemy głównie do dzieci, młodzieży ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, ich rodziców, studentów oraz osób starszych.

Dla każdej grupy wiekowej w programie przewidziane są ciekawe atrakcje: dla najmłodszych zabawy w ramach „naukowego placu zabaw”, dla starszych szereg interesujących wykładów oraz interaktywnych pokazów organizowanych przez koła naukowe.

Patronat nad wydarzaniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Mazowiecki Kurator Oświaty. Partnerami zostały firmy Chris oraz Adamed. Organizatorem Pikniku Edukacyjnego „Od Mikro do Makro” jest Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie Pikniku.

Zapraszamy również do śledzenia aktualności na stronie wydarzenia na Facebooku