Jesienne targi edukacyjne dobiegły końca

Salon Maturzystów Perspektywy to największe w kraju wydarzenie promujące oferty edukacyjne szkół wyższych, fot. BPI

Pracownicy naszego biura odwiedzili pięć polskich miast podczas Salonów Maturzystów organizowanych przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy".

Wrzesień to tradycyjnie już czas Salonów Maturzystów organizowanego przez "Perspektywy". To największe tego typu wydarzenie w kraju promujące uczelnie. Jest to doskonała okazja, żeby zapoznać się z ofertą kierunków studiów, poznać szczegółowe zasady rekrutacji, a także odwiedzić uczelnię, na której chce się studiować. Dlatego szczególnie serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas warszawskich targów, których byliśmy gospodarzami.

Stoiska naszej uczelni, a przy nich pracowników naszego Biura, można było spotkać także podczas targów w Kielcach, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie i Łodzi. Udział Politechniki Warszawskiej w targach edukacyjnych organizujemy wspólnie z Biurem ds. Przyjęć na Studia, które pomaga nam w tym przede wszystkim pod kątem merytorycznym.

Kolejna okazja, żeby spotkać się z nami podczas targów edukacyjnych, już wiosną.