Facebook Politechniki Warszawskiej doceniony przez Social Press

Oficjalny profil Politechniki Warszawskiej na Facebooku

Oficjalny profil Politechniki Warszawskiej na Facebooku prowadzi Biuro ds. Promocji i Informacji PW

Portal branżowy Social Press ocenił oficjalne kanały na Facebooku najlepszych uczelni w Polsce. Profil Politechniki Warszawskiej prowadzony przez Biuro ds. Promocji i Informacji został pochwalony za szczególny sposób komunikacji.

Social Press przeanalizował komunikację 5 najlepszych uczelni w Polsce według Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2016 na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Specjaliści od mediów przyjrzeli się profilom: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechniki Warszawskiej  i Politechniki Wrocławskiej.

Na portalu Social Press można przeczytać: Strona Politechniki Warszawskiej jest zdecydowanie jednym z najzabawniejszych profili. Znajdziemy na niej bardzo dużo zabawnych zdjęć oraz kreacji, które są chętnie lajkowane, komentowane i udostępniane. Na stronie królują memy oraz rebusy. Co więcej Politechnika bardzo chętnie wchodzi w interakcję ze swoimi fanami i w zabawny sposób odpowiada na ich komentarze. Politechnika Warszawska prowadzi zdecydowanie odmienny sposób komunikacji w porównaniu z pozostałymi uczelniami.

Cieszymy się, że nasz profil wyróżnia się spośród kanałów innych uczelni. Staramy się w naszej komunikacji zawsze znaleźć złoty środek między realizacją celu informacyjnego, a komentowaniem politechnicznej rzeczywistości z przymrużeniem oka. Zapraszamy na profil Politechniki Warszawskiej na Facebooku>>>

Więcej informacji o fanpage’ach najlepszych uczelni w kraju pisze Social Press.