Dziewczyny na Politechniki 2017

Przekonaj się, że "Nauka jest Kobietą" - odwiedź Politechnikę Warszawską 30 marca 2017 roku, fot. Paweł "Tymek" Tymiński, TVPW

"Nauka jest Kobietą" - to hasło tegorocznej edycji Dnia Otwartego tylko dla Dziewczyn na Politechnice Warszawskiej. Wszystkie dziewczyny zainteresowane studiami na naszej Uczelni zapraszamy na Politechnikę 30 marca 2017 roku.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku>>>

- Z satysfakcją obserwuję, że z roku na rok na naukę w uczelniach technicznych decyduje się coraz więcej pań - mówi prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor PW. - Studentki Politechniki Warszawskiej osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, zdobywają nagrody w konkursach krajowych i zagranicznych. Znajdują tutaj możliwości do rozwijania swoich zainteresowań naukowych, a także tych związanych z aktywnością sportową, artystyczną czy działalnością samorządową.

Podczas tegorocznej edycji Dziewczyn na Politechniki udowodnimy kandydatkom na studia, że nawet w typowo kobiecych tematach takich jak moda, kosmetyki, zdrowie i kuchnia można odnaleźć aspekt naukowy. Nauka jest Kobietą, nie tylko dlatego, że rzeczownik "nauka" jest rodzaju żeńskiego, ale przede wszystkim dlatego, że podobnie jak kobieta, jest nieprzewidywalna i fascynująca zarazem.

Program wydarzenia znajduje się na stronie głównej PW. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.