Babskie Spotkania - cykl warsztatów dla kobiet

Celem Projektu Babskie Spotkania - Weź sprawy w swoje ręce jest merytoryczne wspieranie studentek PW, jak również pobudzanie ich kreatywności na wszystkich etapach edukacji – od pierwszego do ostatniego roku studiów. Warsztaty poświęcone będą zarówno samej nauce, jej promocji, sposobom uczenia się, jak i ćwiczeniu pamięci. Poruszone zostaną również tematy life-stylowe i modowe. Nie zabraknie również zagadnień z obszaru budowania wizerunku.

O projekcie:

Start: październik 2016

Koniec: czerwiec 2017

Dla kogo: Zajęcia skierowane do studentek PW

Częstotliwość: Jedno spotkanie raz w miesiącu

Zapisy: Formularz na spotkanie

Zajęcia zaplanowane na najbliższy rok:

1. Rynek pracy w kobiecej odsłonie

2. Jak żyć po swojemu?

3. Profesjonalne budowanie swojej marki – personal branding: mocne strony własne, jak je komunikować i na co zwracać uwagę

4. Jak prezentować projekty naukowe?

5. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

6. Profesjonalny profil w mediach społecznościowych – jak przy pomocy mediów społecznościowych o profilu biznesowym, typu LinkedIn czy GoldenLine, kreować swoją markę w sieci.

7. Kreowanie wizerunku. Co wypada, czego nie wypada?

8. Moda i wizaż: Profesjonalny wygląd w biznesie

9. Show w wykonaniu koła naukowego – dla kreatywnej rozrywki

10. Marshmallow challenge – dla kreatywnej zabawy

11. Historia kobiety sukcesu

12. Teatr improwizowany

------------------------------------------------------------------------------

Pierwsze spotkanie zatytułowane "Rynek pracy w kobiecej odsłonie" odbyło się 19 października. Relacja dostępna jest na stronie PW.

Spotkanie zatytułowane "Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu?" miało miejsce 17 listopada. Więcej można przeczytać na stronie PW.

Warsztaty pod tytułem "Moja firma, moja marka osobista" odbyły się 15 grudnia. Relację znaleźć można nastronie PW.

Spotkanie pod tytułem "Projekt naukowy - od pomysłu po chwalenie się sukcesem odbyło się 11 stycznia. Relacja dostępna jest na stronie PW.

Organizatorem Babskich Spotkań jest Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej.