Akcja rekrutacyjna #pierwszykumpelzPW

Plakat akcji #pierwszykumpelzPW

Akcja #pierwszykumpelzPW, fot. BPI

Biuro ds. Promocji i Informacji było obecne także podczas przyjmowania dokumentów nowo przyjętych na studia. Zachęcaliśmy przyszłych studentów PW do zapoznawania się z przyszłymi kolegami i koleżankami, i robienia sobie wspólnych zdjęć we wnętrzach Gmachu Głównego.

11 lipca 2016 roku maturzyści poznali wyniki I tury rekrutacji na Politechnice Warszawskiej. Od 12 do 15 lipca w godzinach 9.00 – 15.00 mogli przynosić na PW swoje dokumenty. Część wydziałów przyjmowała dokumenty nowo przyjętych studentów w Dużej Auli Gmachu Głównego, część w budynkach wydziałowych na terenie Kampusu Centralnego lub Południowego.

Nowo przyjeci studenci PW w Gmachu Głównym

Żeby zintegrować nowych studentów i symbolicznie włączyć ich do grona akademickiego, Biuro ds. Promocji i Informacji postanowiło zorganizować akcję #pierwszykumpelzPW. Aby przystąpić do akcji należało opublikować na swoim profilu na portalu Facebook zdjęcie z nowo poznaną osobą z tagiem #pierwszykumpelzPW. Wydarzeniu towarzyszyło Radio Kampus.

Zobacz galerię z wydarzenia>>>

Celem akcji była także promocja oficjalnych kanałów społecznościowych Politechniki Warszawskiej, które dla nowo przyjętych studentów PW są jednym z głównych źródeł informacji na temat studiów, życia studenckiego, kół naukowych, osiągnięć naszych naukowców i ciekawych wydarzeń.

Uczestnicy akcji #pierwszykumpelzPW

Nowo przyjeci studenci PW w Gmachu Głównym